Кольорова обв’язка ковбас – це стильно

 

Парадоксальний вислів англійського письменника Самюеля Баталера звучить так: «Написати картину може навіть останній дурень, а продати її – тільки розумний».

Відвідуючи сучасні магазини і супермаркети, ми дійсно впевнюємося в тому, що сучасна упаковка стає все більш подібною на витвори мистецтва. Унікальна ідея, продуманість, стиль і якість виконання упаковки володіють також і здатністю продавати своє вмістиме, і це головне сучасне її призначення. Специфіка м’ясного ринку полягає а тому, що багаточисленні виробники пропонують споживачам продукцію з майже однаковими назвами, адже загальний асортимент м’ясопереробних підприємств перевищує 300 найменувань. В таких умовах вирішальним фактором під час вибору м’ясопродуктів для споживача, при однаковій ціні, є в першу чергу зовнішній вигляд, а вже потім смак. Завдяки упаковці покупець повинен визначити, що це за товар, і прийняти рішення про покупку.

Тому упаковка вже давно стала невід’ємною частиною продукції, що не тільки полегшує споживачу її споживання, оберігає продукт від псування і пошкодження, але і створює певний імідж товару. Створення сучасної упаковки тісно пов’язано із застосуванням допоміжних пакувальних матеріалів, що входять до складу упаковки та забезпечують виконання упаковкою додаткових функцій. Основним розхідним матеріалом для пакування і фасування ковбасних виробів служить, звичайно, ковбасна оболонка. Йдучи назустріч побажанням і потребам споживачів, ринок повний пропозицій найрізноманітніших ковбасних оболонок, застосування яких допоможе виробникам оригінально "прикрасити" свої ковбасні вироби і використати необмежені можливості для надання різноманітних форм готовим ковбасним виробам. Однак сучасного вибагливого покупця кольоровим оформленням ковбасних оболонок вже не здивуєш, ковбаси на магазинних полицях оформлені всіма кольороми райдуги. Тому потрібні цікаві рішення для додаткового стимулювання збуту. З ускладненням технологічного процесу виробництва і упаковки ускладнюються і маркетингові задачі, пропонуються нові методи додаткового залучення покупців. Враховуючи останні тенденції світової пакувальної індустрії деякі експерти ринку радять застосовувати в процесі пакування м'ясо-ковбасних виробів додатковий обв’язувальний матеріал – натуральний витий або кручений шпагат різної кольорової гами, який забезпечить ковбасним виробам особливий і неповторний зовнішній лоск.

Крім цього шпагат є невід’ємною частиною процесу виробництва таких м’ясопродуктів як варені ковбаси, сосиски та сардельки, майже всі види м’ясних делікатесів і служить важливішим компонентом, ніж просто засіб для обв’язки.

За прогнозами Packaging Magazine, в наступному році найефективнішою буде упаковка, виготовлена «на замовлення»: компанії будуть все частіше замовляти упаковку ексклюзивного індивідуального дизайну, виду і форми, яка б підкреслювала особливість їх продукції на поличках магазинів.

Результати, зібрані в ході проведення маркетингових досліджень, підтверджують, що ковбасні вироби, виготовлені із застосування ручної обв’язки (повністю чи частково) із використанням натуральних текстильних шпагатів користуються великим попитом тому, що асоціюються з більш натуральним продуктом.

Змінюючи довжину і форму батонів, готових формових шинок, експериментуючи способами перев’язок і кольором оболонки та шпагату, можна досягнути неперевершеного зовнішнього виду ковбас, який буде вдало поєднувати класику національної кухні з сучасними харчовими технологіями, і стане окрасою будь-якого святкового столу.

Основні переваги застосування штучних оболонок в поєднанні з ручною в’язкою із застосуванням обв’язувальних шпагатів та ниток:

  • продукція має більш ефектний вигляд (ще з радянських часів в свідомості покупців в’язка ковбасних батонів асоціюється з добротним, делікатесним продуктом класу «Преміум»). Результати, зібрані в ході проведення маркетингових досліджень, підтверджують, що ковбасні вироби, виготовлені з використанням шпагатів користуються великим попитом тому, що асоціюються з натуральним, ексклюзивним, високоякісним продуктом.
  • можливість застосування широкої кольорової гами, підбір кольору в такій комбінації, яка відповідає фірмовому стилю виробника, специфіці технологічного процесу, способу та методів продаж, вподобань, технічних вимог, якості та естетичного вигляду на всі смаки. 

ПРИВ’ЯЖІТЬ СВОЮ УДАЧУ КОЛЬОРОМ УСПІХУ!!!

 

Марія Литвин

Комерційний директор ВФ "Твіст Атік"

 

Вернуться